+421 905 341 866

Ukončenie podnikania od 490 €

Chcem ponuku

Bezplatná konzultácia

Služby zabezpečené advokátom

Stovky spokojných klientov


Hodnotenie: 4.1

Máte nečinnú spoločnosť, s ktorou máte stále viac a viac administratívnych povinností? Využie najrýchlejší spôsob zrušenia Vašej spoločnost v SR a ČR. Pri prevode obchodných podielov dochádza ku zmene spoločníka, konateľa, sídla, a obchodného mena. Prevezmeme Vašu spoločnosť a zabezpečíme všetko ostatné. 

Postup pri prevode obchodného podielu s.r.o.

- v prvom kroku potrebujeme zaslať  IČO a informácie o danej spoločnosti

- analýza Vašej spoločnosti do 24 hod

- kontaktujeme Vás s konkrétnymi podmienkami

- po odsúhlasení ponuky Vám bude vystavená faktúra

- okamžite zašleme vypracované dokumenty

- overenie, zaslanie dokumentov a podanie na súd

- súd má na rozhodnutie 5 pracovných dní

- prevezmeme potvrdenie o vykonaní zápisu, ktoré vám následne zašleme

Likvidácia Vašej spoločnosti využíva len zákonné spôsoby zrušenia a likvidácie spoločnosti v zmysle príslušných ustanovení Obchodného zákonníka. Napriek tomu je naša cena nižšia ako konkurenčná cena z dôvodu dosahovania úspor z vysokého objemu poskytovaných služieb. Všetky nami uvedené ceny sú spravidla konečné – nebudete platiť už žiadne skryté poplatky, ani poplatky na súde.

Stačí overiť niekoľko Vašich podpisov na matrike alebo u notára, doručiť nám dokumenty a všetko ostatné už budeme riešiť len my.

Povinnosti pri ukončení živnosti

Je vaša spoločnosť už nejaký čas nečinná a už vlastne dobre viete, že ste s ňou skončili? Lenže ukončenie podnikania sro a dph v takomto prípade nie je oficiálne, s oficiálnym a platným zrušením spoločnosti totiž prichádzajú určité zaťažujúce procesy a povinnosti pri ukončení živnosti. Už len z hľadiska predmetu, akým je ukončenie živnosti a daňové priznanie a byrokratické postupy, ktorých úvodom a súčasťou je takisto tlačivo na ukončenie živnosti online.

V neposlednom rade sú v tomto prípade známe mnohé náležitosti ako účtová závierka pri ukončení živnosti a ukončenie životnosti daňové priznanie, pri ktorom zohráva úlohu ukončenie živnosti daňový úrad.

Na jedného človeka, resp. podnikateľa je to veľa faktorov, s ktorými sa musí vysporiadať, aby bola jeho firma oficiálne zrušená, resp. aby nebol jej existujúcim vlastníkom. V mnohých potrebných náležitostiach sa preto využívajú služby skúsených odborníkov.

  • Doručíte im potrebné dokumenty, overia si vaše podpisy na matrike a následne začnú vyžadované postupy riešiť za vás!

Kontaktujte nás

... alebo nám zavolajte

+421 905 341 866