+421 905 341 866

Bezplatná konzultácia

Služby zabezpečené advokátom

Stovky spokojných klientov


Hodnotenie: 2.8

Náš portál ponuka užitočné informácie z oblasti práva, zákonov a daní. Cieľom portálu je hlavne podpora malých a stredných podnikateľov, ale aj obyčajných ľudí, ktorí potrebujú pomôcť so zmluvou alebo žiadosťou.

Ponúkame:

Začatie podnikania

Podľa Vašich individuálnych požiadaviek Vám založíme s.r.o, a.s., družstvo, občianske združenie, v.o.s. či k.s. Okrem zakladania obchodných spoločností však poskytujeme našim klientom aj predaj novozaložených spoločností, ktoré majú viacero výhod. Predaj spoločnosti je oproti jej založeniu výhodnejší najmä z časového hľadiska a administratívnej záťaže.

Ukončenie podnikania

Chcete likvidovať spoločnosť alebo ju previesť na iný subjekt a vyhnúť sa tak plateniu daňovej licencie za spoločnosť, ktorú práve nevyužívate? Okrem likvidácie spoločnosti a prevodu obchodného podielu Vám poskytujeme aj služby, ktoré súvisia s konkurzom spoločnosti, zlúčením dvoch prípadne viacerých spoločností či zrušením spoločnosti ex offo.

Advokátske služby

Advokátska kancelária JUDr. Michal Rosina, s.r.o., so sídlom v Trenčianských Tepliciach a v Bratislave, poskytuje komplexné právne služby v oblastiach obchodného, občianskeho, rodinného, pracovného, správneho, aj ústavného práva. Vykonáme zmeny v obchodnom registri, pomôžeme Vám s inkasom Vašich vystavených faktúr, vypracujeme Vám na mieru bezpečnostný projekt na ochranu osobných údajov alebo vyhotovíme akúkoľvek zmluvu podľa Vašich individuálnych požiadaviek. Dostali ste sa do bezvýchodiskovej finančnej situácie a nie ste ďalej schopní splácať svoje zväzky? Pomôžeme Vám s osobným bankrotom.

Ostatné služby

Naša spoločnosť Vám okrem vyššie spomínaných služieb poskytuje aj virtuálne sídlo, pokiaľ chcete svoje finančné prostriedky investovať inak ako na kúpu alebo prenájom nehnuteľnosti, v ktorej by bolo sídlo spoločnosti. Ponúkame Vám tiež služby súvisiace s vedením účtovníctva, predovšetkým spracovanie podvojného a jednoduchého účtovníctva mzdové účtovníctvo, vrátane daňových priznaní dane z príjmu, DPH, dane z motorových vozidiel, ako aj nehnuteľností. Ďalej sme pre Vás pripravili vzory zmlúv, ktoré sú zo všetkých oblastí práva a predstavujú akýsi návod na vytvorenie konkrétnej zmluvy alebo podania. Vzory zmlúv a podaní Vám poskytujeme bezplatne, bez ohľadu na to, či si ich len prezriete alebo stiahnete a použijete pre vlastnú potrebu. Pokiaľ však potrebujete vyhotoviť konkrétnu zmluvu podľa individuálnych požiadaviek, neváhajte nás kontaktovať.


Kontaktujte nás

... alebo nám zavolajte

+421 905 341 866