+421 905 341 866

Prevod spoločnosti od 490 €

Chcem ponuku

Bezplatná konzultácia

Služby zabezpečené advokátom

Stovky spokojných klientov


Hodnotenie: 3.5

Prevod obchodného podielu s.r.o.

Máte nečinnú spoločnosť, s ktorou máte stále viac a viac administratívnych povinností? Využie najrýchlejší spôsob zrušenia Vašej spoločnost v SR a ČR. Pri prevode obchodných podielov dochádza ku zmene spoločníka, konateľa, sídla, a obchodného mena. Prevezmeme Vašu spoločnosť a zabezpečíme všetko ostatné. 

Stáva sa to a stáva sa to pomerne často. Založená spoločnosť pre svojho majiteľa z rôznych dôvodov prestáva plniť svoj primárny účel. Aj napriek tomu táto s.r.o. ale naďalej existuje, čo znamená, že sa o ňu musí niekto starať a plniť si svoje administratívne povinnosti. A to práve jej majiteľ, po ktorom však túto spoločnosť môže prevziať iný majiteľ, ak sa následne vytvorí zmluva o prevode obchodného podielu. Ak ste v v danej situácii a máte o takýto krok záujem, pozrite si prevod obchodného podielu 2021 účtovanie.

Spoločnosti bez záväzkov za 490,- € vrátane poplatkov do 5 pracovných dní

Potrebujete sa zbaviť nečinnej, spiacej, prípadne zadĺženej spoločnosti, alebo máte povinnosť podať návrh na konkurz? Ponúkame Vám možnosť riešenia Vášho problému zabezpečením prevzatie Vašej spoločnosti inou spoločnosťou prostredníctvom prevodu obchodných podielov. V priebehu 5 pracovných dní v spoločnosti nefigurujete. Následne zabezpečíme  likvidáciu alebo konkurz danej spoločnosti za Vás.

Cenovú ponuku Vám vypracujeme individuálne ak nám zašlete IČO danej spoločnosti.

Pri prevode obchodného podielu zabezpečíme:

vypracovanie zmluvy o prevode obchodného, zápisnicu z valného zhromaždenia spolu so žiadosťou o súhlas správcu dane. Nezáleží na tom odkiaľ ste, využívame služby notárskych úradov na celom Slovensku. Všetky podania prebiehajú elektronicky, nakoľko disponujeme zaručeným elektronickým podpisom, čo značne šetrí čas v tomto konaní.

Postup pri prevode obchodného podielu s.r.o.

- v prvom kroku potrebujeme zaslať  IČO a informácie o danej spoločnosti

- analýza Vašej spoločnosti do 24 hod

- kontaktujeme Vás s konkrétnymi podmienkami

- po odsúhlasení ponuky Vám bude vystavená faktúra

- okamžite zašleme vypracované dokumenty

- overenie, zaslanie dokumentov a podanie na súd

- súd má na rozhodnutie 5 pracovných dní

- prevezmeme potvrdenie o vykonaní zápisu, ktoré vám následne zašlemeKontaktujte nás

... alebo nám zavolajte

+421 905 341 866