+421 905 341 866

Online office 2020

Online office 2020

Naša spoločnosť vám ponúka komplexné služby pre podnikateľov. Portál ponúka prehľad služieb a nájdete tam aj užitočné články na rôzne témy z oblasti podnikania. Sme na trhu už od roku 2013. Náš tím pozostáva z odborníkov s rozsiahlymi skúsenosťami z oblasti podnikania, predaja, práva, vypracovania zmlúv, účtovníctva a mnohého iného. Nadmieru spokojný s našimi službami je už cez tisíc klientov čo svedčí aj o kvalite našich služieb a ponúk. Sme moderná firma ktorá sa venuje tým najnovším aktualitám v oblasti podnikania. Takisto ponúkame bezplatnú konzultáciu . Naše služby zabezpečujeme na celom území Slovenskej republiky, a na základe dohody aj v Českej republike.

Naša spoločnosť ponúka a zabezpečuje:

Začatie podnikania- Ponúkame založenie všetkých druhov obchodných spoločností ale aj družstiev, občianskych spoločností, neziskových organizácií. Ponúkame aj predaj ready-made spoločností , ktoré sú pripravené na okamžité podnikanie a odstraňujú byrokraciu zo založením spoločnosti.

Ukončenie podnikania-Ponúkame všetky formy ukončenia podnikania. Ak je vaša firma dlhodobo v strate, nefunguje podľa vašich predstáv alebo ste sa jednoducho rozhodli prestať podnikať . Všetky záležitosti s ukončením podnikania vyriešime za vás stačí nám len poskytnúť základné informácie o vašej firme.

Advokátske služby-Poskytujeme komplexné právne služby v oblastiach obchodného, občianskeho, rodinného, pracovného ale aj vypracovanie akýchkoľvek zmlúv podľa požiadaviek klienta. Disponujeme rozsiahlymi skúsenosťami s právom a naši právnici majú dlhoročnú prax v právnom odbore.

Virtuálne sídlo- je spoplatnená služba, ktorá má veľké výhody pre podnikateľov a živnostníkov. Zabezpečujeme v ňom administratívne služby, evidenciu pošty a mnoho iného. Ste o všetkom informovaný a taktiež si viete oddeliť svoj osobný život od toho pracovného. Naše virtuálne sídlo vieme zabezpečiť na Moravskej ulici v Púchove alebo na lukratívnej ulici Bajkalská 5 v Bratislave. Virtuálne sídlo si môžete zvoliť podľa toho ktoré vám viac vyhovuje a je pre vás výhodnejšie.

Účtovníctvo- Ak by ste nevedeli čo s účtovníctvom vo vašej spoločnosti aj s tým vám radi pomôžeme. Spolupracujeme s účtovnými firmami v Púchove a Bratislave. Špecializujeme sa na podvojné účtovníctvo ale aj na jednoduché.

Vzory zmlúv-Zmluvy si môžete bezplatne pozrieť na našom portály a taktiež bezplatne stiahnuť. Stačí ak sa zaregistrujete na našej stránke a všetky zmluvy vám budú k nahliadnutiu. Pokiaľ vám vzor nestačí , viete využiť službu vypracovania zmluvy na mieru.

Naše sídlo sa nachádza na lukratívnej ulici v Bratislave na ulici Drieňová. Naša kancelária je situovaná v budove známej firmy Doprastav a vedľa nás sídli aj notárka. Spokojnosť našich klientov je pre nás veľmi dôležitá a posúva nás vpred . Pokiaľ potrebujete pomôcť v podnikaní môžete využiť bez platnú konzultáciu na t.č. +421 911 174 666 alebo nám pošlite email na office@ezmluva.sk

Newsletter

Prihláste sa do nášho newslettera a dostávajte novinky pravidelne.